Bartłomiej Niedziółka - certyfikowany behawiorysta psów       504-195-609       bartlomiej.niedziolka@gmail.com

 

Oferta - certyfikowany behawiorysta

 

PIERWSZA WIZYTA - OBSERWACJA ZACHOWANIA PSA

Wizyta konsultacyjna zawsze jest u klienta w domu. Mogę zobaczyć jak pies zachowuje się naturalnie w swoim bezpiecznym środowisku. Spotkanie trwa ok. 2,3 godziny. W tym czasie przeprowadzam szczegółowy wywiad z klientem, obserwuję zachowanie psa, a także odpowiadam na pytania klienta. Następnie opracowuję szczegółowo plan pracy z czworonogiem i przesyłam opiekunowi mailem. Pozostaję w stałym kontakcie telefonicznym jak również mailowym z klientem. 

SZKOLENIA PSÓW - CERTYFIKOWANY BEHAWIORYSTA PSÓW

Priorytetem w mojej pracy jest dobro psa i poprawa relacji opiekuna z jego czworonogiem. Moim celem jest pomoc właścicielowi w zrozumieniu dlaczego jego towarzysz zachowuje się w dany sposób i wskazać drogę jak temu zaradzić. Pies swoim zachowaniem często coś nam komunikuje, a naszym zadaniem jest dowiedzieć się jaki to przekaz.

 

szkolenia psów Wieliczka, Kraków
 
Szkolenia psów Wieliczka, Kraków, Gdów, Bochnia

 

Szkolenia psów Wieliczka, Kraków, Gdów, Bochnia, Dobczyce,...

 

Konsultacje dotyczą niepowołanych zachowań: agresja do ludzi, psów i innych zwierząt, agresja terytorialna, agresja o zasoby, lęk separacyjny, fobie, zachowania kompulsywne, koprofagia, zachowania destrukcyjne, niszczenie i podkradanie przedmiotów, tendencja do gonienia obiektów (samochody, rowery), ciągniecie na smyczy, nieprzychodzenie na zawołanie, skakanie na ludzi, gryzienie w zabawie, inne niepokojące zachowania.

Początek strony