Bartłomiej Niedziółka - certyfikowany behawiorysta psów       504-195-609       bartlomiej.niedziolka@gmail.com

 

Oferta - certyfikowany behawiorysta

 

PIERWSZA WIZYTA - OBSERWACJA ZACHOWANIA PSA

Wizyta konsultacyjna zawsze jest u klienta w domu, żeby zobaczyć jak pies zachowuje się naturalnie w swoim znanym środowisku. Spotkanie trwa ok. 2,3 godziny.

W tym czasie przeprowadzam szczegółowy wywiad z klientem, a następnie obserwuję zachowanie psa i proszę o pokazanie szczególnego zachowania problemowego. Następnie w mailu opracowuję szczegółowo plan pracy z psem i przesyłam do opiekuna zwierzaka. Staram się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

 

SZKOLENIA PSÓW - CERTYFIKOWANY BEHAWIORYSTA PSÓW

Priorytetem w mojej pracy jest dobro psa i poprawa relacji opiekuna z jego czworonogiem. Moim celem jest pomoc właścicielowi w zrozumieniu dlaczego jego towarzysz zachowuje się w dany sposób i wskazać drogę jak temu zaradzić. Pies swoim zachowaniem często coś nam komunikuje, a naszym zadaniem jest dowiedzieć się jaki to przekaz.

Gwarantuję stały kontakt telefoniczny i mailowy.

 

szkolenia psów Wieliczka, Kraków
 
Szkolenia psów Wieliczka, Kraków, Gdów, Bochnia

 

Szkolenia psów Wieliczka, Kraków, Gdów, Bochnia, Dobczyce,...

 

Konsultacje dotyczą niepowołanych zachowań: agresja do ludzi, psów i innych zwierząt, agresja terytorialna, agresja o zasoby, lęk separacyjny, fobie, zachowania kompulsywne, koprofagia, zachowania destrukcyjne, niszczenie i podkradanie przedmiotów, tendencja do gonienia obiektów (samochody, rowery), ciągniecie na smyczy, nieprzychodzenie na zawołanie, skakanie na ludzi, gryzienie w zabawie, inne niepokojące zachowania.

Początek strony