Bartłomiej Niedziółka - certyfikowany behawiorysta psów       504-195-609       bartlomiej.niedziolka@gmail.com

Behawiorysta psów Niepołomice - szkolenia psów Niepołomice

Absolwent Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie na wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt zaprasza do skorzystania z usług behawiorysty psów w miejscowości Niepołomice. Usługi świadczę na terenie Niepołomic, a także w miejscowości, w której mieszkam - w Wieliczce oraz w okolicznych miejscowościach w woj. małopolskim.

Psy są moją pasją. Praca z nimi daje mi wiele przyjemności. Cały czas rozwijam swoją wiedzę związaną z tymi wspaniałymi towarzyszami naszego życia.

 

Certyfikowany behawiorysta dla psów Niepołomice- szkolenia, treningiszkolenia dla psów Niepołomice

Masz problem z zachowaniem psa? Pomoże behawiorysta dla psów - oferuję szkolenia, treningi, terapie zaburzeń zachowania na terenie Niepołomic i okolicznych miejscowości.

 

Szkolenia dla psów Niepołomice

Szkolenia dotyczą następujących zachowań: agresja do ludzi, psów i innych zwierząt, agresja terytorialna, agresja o zasoby, lęk separacyjny, fobie, zachowania kompulsywne, koprofagia, zachowania destrukcyjne, niszczenie i podkradanie przedmiotów, tendencja do gonienia obiektów (samochody, rowery), ciągniecie na smyczy, nieprzychodzenie na zawołanie, skakanie na ludzi, gryzienie w zabawie, inne niepokojące zachowania.

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą i cennikiem oraz do kontaktu w razie problemów z psem.

Oferta (szkolenia psów Niepołomice, terapie zaburzeń zachowania u psów Niepołomice, behawiorysta dla psów Dobczyce, certyfikowany behawiorysta psów Niepołomice) skierowana do mieszkańców miejscowości Niepołomice i okolic.

Początek strony